Trening asertywności, mocy i samoobrony dla Samurajów

 

Prowadzone przez nas warsztaty samoobrony dla mężczyzn mają na celu poprawienie sprawności fizycznej, wzmocnienie psychiki oraz wypracowanie prostych, efektywnych i odruchowych technik wykorzystywanych w sytuacji realnego zagrożenia.

 

Nad czym będziemy pracowali:

 

 

Czego się dowiesz podczas zajęć:

 

 

Program szkoleniowy jest oparty na technikach i taktyce walki Wing Tsun Kung Fu – prostym, logicznym,  łatwym w nauczaniu i o przejrzystych zasadach systemie, będącego jednocześnie jedną z najskuteczniejszych sztuk walki na świecie. Wing Tsun jest zorientowany na efektywność, a nie efektowność, dlatego też nie ma odmiany sportowej.

 

Został stworzony jako system samoobrony również dla osób nie posiadających imponującej postury w konfrontacji z dużo większym przeciwnikiem wykorzystujący proste, bezpośrednie techniki pokonywania przeciwnika sprytem i sposobem, a nie siłą mięśni.
 

Kurs samoobrony można potraktować jako zapoznanie się z systemem,  z możliwością kontynuowania praktyki w regularnej grupie. Program szkoleniowy jest złożony z modułów, które będziemy rozwijali w zależności od potrzeb.

 

 

 

Facebook